O MNIE

kasia
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz”.
 
Ukończyłam studia licencjackie na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie – kierunek socjologia, specjalność multimedia i komunikacja społeczna. Od ponad dziewięciu lat nieustannie moimi hobby, a teraz pracą jest fotografia oraz grafika. Książki towarzyszą mi odkąd pamiętam, zawsze zajmowały szczególne miejsce w moim sercu.
Trzy lata spędziłam w Krakowie, obecnie mieszkam w niewielkiej miejscowości położonej ok. 30 km od tego wielkiego miasta.

Rodzina jest dla mnie bardzo ważna. Jestem córką, siostrą, wnuczką, kuzynką, przyjaciółką… W czerwcu 2015 roku wyszłam za mąż i obecnie jestem także szczęśliwą żoną, a wkrótce na świecie pojawi się mała istotka, której nie możemy się doczekać.

Uwielbiam podróżować i staram się to robić, kiedy tylko czas mi na to pozwala. Mam wiele marzeń i ciągle dążę do ich spełniania. Mimo przeciwności losu staram się nie poddawać i kierować dwoma cytatami:

Nie ma porażek, są tylko informacje zwrotne.

If you are afraid of criticism – say nothing, do nothing, BE nothing.

Świat Kasiencjusza to specyficzne miejsce, w którym chcę dać Wam cząstkę siebie. Wierzę, że dzięki temu będziecie mnie chętniej odwiedzać. To dla Was tworzę to miejsce,
Pisanie – jak to się zaczęło?
W lutym 2014 roku wydałam swoją pierwszą książkę „Dźwięki wspomnień”. Moja przygoda z pisaniem nie zaczęła się jednak tego roku, od tej książki. Pisałam od zawsze, najczęściej do szuflady, bo wstydziłam się swoich prac. W związku z czym obecnie mam kilka zaczętych powieści, opowiadań, które czekają na ukończenie.
Dla czytelników swojego bloga udostępniłam również publikację „Opowiem Ci”, w którym znajduje się właśnie tytułowe opowiadanie zajmujące pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Awiolę oraz Tomasza Szlijana – Mój najlepszy flirt. 
Książki
Czytam od zawsze, odkąd tylko nauczyłam się czytać. Miałam mnóstwo książeczek, teraz mam mnóstwo książek. Półki się uginają, na regałach zaczyna brakować miejsca. To głównie o książkach jest ten blog, dzięki nim mogę się bardziej otworzyć, to z nich czerpię inspirację. Książki kocham całym sercem. Żadnej nigdy nie sprzedałam, nawet tych bardzo słabych, jestem do nich przywiązana.  Recenzując książki staram się znajdować w nich to, co mogą wnieść do życia ludzi – siłę, motywację, emocje, pomoc, czy nadzieję.


Gdzie mnie znaleźć?